МТ U14 Софія: Головкіна захистила титул в Болгарії Електронна адреса
П'ятниця, 23 листопада 2018 00:51
Українська шаблістка Софія Головкіна стала переможницею міжнародного турніру U14 в болгарській Софії і таким чином захистила торішній титул.

Українка виграла всі шість поєдинків у групі й отримала другий номер посіву в турі прямого вибування. В 1/16 турнірної таблиці Софія виграла у туркені Айзе Бетул Доган (15:10), вибила з боротьби румунку Патріцію Попа (15: 6), розібралася зі словенкою Метою Малі (15: 5), не зазнала проблем з Марією Алекс (15 : 7), а у фінальному бою виявилася сильнішою росіянки Софію Єрохової, завершивши зустріч з рахунком 15:10.

Інші українські шаблістки не змогли подолати поріг 1/16 фіналу.

У змаганнях юнаків найдалі з українців пробився Роман Красновид, що показав 15-й результат. Роман вийшов з групи, після чого виграв у болгарина Дімітара Лазова (15: 8) в 1/32 турнірної таблиці, далі обіграв турка Мікаіла Оната Йілмазера (15:12), а в наступному бою програв з рахунком 4:15 майбутньому володарю бронзи турніру Ларсу Гайгеру з Німеччини і став 15-м.

Шабля, дівчата (особисті):Шабля, юнаки (особисті):