Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
alt
alt

Студия классического фехтования и сценического боя «Brette»

КС 2018 Алжир: Пундик і Ягодка поступилися в 1/32 фіналу, команда - 12-та Електронна адреса
П'ятниця, 23 листопада 2018 01:14
В Алжирі завершився етап Кубка світу з фехтування на шаблях серед чоловіків.

Найдалі за всіх з українських шаблістів зуміли пробитися Дмитро Пундик та Андрій Ягодка. У груповому раунді Дмитро здобув 4 перемоги з 5-ти, Андрій же виграв 4 поєдинки з 6-ти. Потім українці успішно подолали кваліфікацію і пробилися в 1/32 фіналу, де Ягодка програв із рахунком 11:15 росіянину Веніаміну Решетнікову, а Пундик не впорався з Юліану Теодосіу з Румунії - 6:15.

У командному ж турнірі збірна України в складі Пундика, Ягідки, Юрія Цапа і Олексія Стаценка стала 12-ю. В 1/16 турнірної таблиці українські фехтувальники перемогли Бельгію (45:30), а в наступному раунді не впоралися з Іраном (35:45).

У боях за 9-16 позиції українці виграли в Тунісу (45:39), програли США (34:45), а в бою за 11-е місце поступилися трьома ударами Франції (42:45).
Результати:
 
Шабля, чоловіки (особисті):Шабля, чоловіки (командні):

1. Ха Хансол (Пд. Корея)
2. Луїджі Самеле (Італія)
3. Про Сангук (Пд. Корея)
3. Енріке Берре (Італія)
48. Дмитро Пундик (Україна)
58. Андрій Ягодка (Україна)
93. Олексій Стаценко (Україна)
112. Юрій Цап (Україна)
113. Богдан Платонов (Україна)

1. Південна Корея
2. Росія
3. Німеччина
12. Україна