Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
ВТ 2018 Миколаїв: Гумен і Бондар виявилися найсильнішими серед кадетів Електронна адреса
П'ятниця, 23 листопада 2018 01:47
Київський шабліст Василь Гумен і миколаївська фехтувальниця Олександра Бондар виграли золото на всеукраїнському турнірі серед кадетів у Миколаєві.

У фіналі Гумен виявився сильнішим Іллі Баранцова з Миколаєва, обігравши суперника 15:11, а Бондар виграла в харків'янки Дар'ї Гонцової з рахунком 15:8.

Бронзовими призерами змагань стали кияни Лідія Домбровська, Єлизавета Мельничук та Дмитро Шостак, а також одесит Іван Гайсін.