ЕКЦ 2018 Мьодлінг: Одразу чотири українки ввійшли в 1/16 фіналу, команда - 9-та Електронна адреса
Четвер, 29 листопада 2018 19:01
Українські рапіристки завершили виступ на етапі кадетського циклу в австрійському Мьодлінгу.

Одразу чотири українки - Світлана та Ольга Сопіт, Надія Моргун та Аліна Полозюк - увійшли в 1/16 фіналу. На цій стадії сестри Сопіт і Моргун програли представницям США: Світлана поступилася Ашері Хорслі (6:15), Ольга не впоралася з Габріеллою Ан (12:15), а Надія виявилася слабкішою Зандер Родес (7:15). Полозюк же не змогла вибити з боротьби латвійка Катерину Солодкіну (5:15).

Таким чином Світлана стала 20-ю, Ольга - 21-ю, Надія посіла 26-ту позицію, а Аліна - 29-ту.

У командному турнірі перша збірна України, яку представляли Моргун, Полозюк і сестри Сопіт, закінчила змагання на 9-му місці. Українки отримали другий номер посіву, однак програли в 1/8 фіналу майбутнім чемпіонкам - «США-1» (20:45).

Далі наші рапіристки боролися за 9-16 позиції. Спочатку вони виграли у Німеччини (45:37), Чехії (45:40) і Туреччини (45:39) і зупинилися за 9-му рядку підсумкової класифікації.

Рапіра, дівчата (особисті):Рапіра, дівчата (командні):