КС 2018 Варшава: Відразу дві українки потрапили в топ-16 Електронна адреса
Понеділок, 10 грудня 2018 01:50
Українські шаблісти виступили на юніорському етапі Кубка світу в польській Варшаві.

У жіночому турнірі відразу дві українки - Олена Писаренко і Маргарита Смирнова - зуміли досягти стадії 1/8 фіналу. У цьому турі Олена програла росіянці Анні Корольовій з рахунком 13:15, а Смирнова не впоралася з угоркою Валентиною Надь, поступившись одним ударом - 14:15. Таким чином Писаренко посіла 14-е місце, а Смирнова - 15-е.

У змаганнях юнаків найдалі з українців зумів пройти Василь Гумен, який зупинився на 46-й позиції. В 1/32 фіналу український шабліст програв угорцю Лехелю Дьордю з рахунком 7:15 і закінчив виступ у Варшаві.

Також у рамках Кубка світу проходив жіночий командний турнір. Збірна України в складі Олександри Бондар, Валерії Проченко, Олени Писаренко і Маргарити Смірновою стала 11-ю.

В 1/8 турнірної таблиці українки програли одним ударом Румунії (44:45), а в боротьбі за 9-16 позиції знову мінімально поступилися, але тепер уже Туреччині (44:45), а після реабілітувалися в бою з Великобританією (45:41).

Шабля, дівчата (особисті):Шабля, юнаки (особисті):Шабля, дівчата (командні):