Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
alt
alt

Студия классического фехтования и сценического боя «Brette»

ЧМСВ 2018 Нансі: Українські шпажисти привезли додому три медалі Електронна адреса
Середа, 19 грудня 2018 04:09
Українські фехтувальники завершили виступ на чемпіонаті світу серед військовослужбовців у французькому Нансі.

Наші спортсмени зуміли здобути медалі як в особистих, так і командних змаганнях з фехтування на шпагах серед чоловіків.

В особистій першості Роман Свічкар і Ігор Рейзлін завоювали відразу дві нагороди. Саме українські шпажисти боролися за золото турніру. Сильнішим у цей раз виявився Свічкар. Бронзові медалі між собою розділили росіянин Алан Фардзінов і поляк Радослов Завротняк.

У командному турнірі збірна України в складі Богдана Нікішина, Максима Хвороста, Романа Свічкаря та Ігоря Рейзліна посіла перше місце, перемігши у фіналі суперників з Польщі. Третіми стали представники Франції.