КС 2018 Дормаген: Бондар виграла бронзову нагороду Електронна адреса
Середа, 19 грудня 2018 04:16
Українська шаблістка Олександра Бондар стала третьою на юніорському етапі Кубка світу в німецькому Дормагені.

Українка успішно подолала груповий раунд, записавши в актив 5 перемог з 6-ти можливих, і стартувала в турі прямого вибування відразу в 1/32 фіналу. На цій стадії Бондар виграла в румунки Іоани Раду (15:13), далі обіграла італійку Клаудію Ротілі (15:12), вибила з боротьби американку Алексіс Енглейд (15:14), а в 1/4 турнірної таблиці виявилася сильнішою росіянки Валерії Кобзєвої (15: 6).

Шлях до фіналу українській фехтувальниці перегородила інша представниця Росії Аліна Михайлова, яка перемогла Бондар з рахунком 15: 5.

Ця медаль стала першою для Бондар на юніорських етапах Кубка світу. Раніше українка потрапляла в призи тільки на турнірах серії кадетського циклу.

Відзначимо, що в Дормагені також змагалися юнаки. Найдалі за всіх із українців зумів пробитися Іван Писаренко, який показав 37-й результат.

Шабля, юнаки (особисті):Шабля, дівчата (особисті):