Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
КМ 2018 Бургос: Самко, Слюсарева и Мазур сложили оружие в 1/32 финала, команда – 7-я Електронна адреса
Середа, 19 грудня 2018 04:21

Украинские шпажистки закончили выступления на юниорском этапе Кубка мира в испанском Бургосе.

Сразу три украинки попали в 1/32 финала соревнований. На этой стадии Анастасия Самко проиграла двумя уколами британке Лауре Шеффилд (5:7), София Слюсарева уступила француженке Элоис Ванриссел (12:15), а Ева Мазур не справилась с итальянкой Беатрис Канин (12:15). Таким образом Анастасия стала 45-й, София – 48-й, а Мазур – 56-й.

В командном турнире сборная Украины в составе Катерины Чорний, Софии Слюсаревой, Дарьи Варфоломеевой и Алины Зеленцовой показала седьмой результат. В 1/8 финала украинки выиграли у Германии (45:32), однако в следующем поединке проиграли Румынии (43:45).

В боях за 5-8 позиции Слюсарева, Зеленцова, Варфоломеева и Чорний не справились с Эстонией (43:43), а потом реабилитировались во встрече со Швейцарией (45:28).

Результаты:
 
Шпага, девушки (личные):Шпага, девушки (командные):

1. Сара Мария Ковальчик (Италия)
2. Алессандра Боцца (Италия)
3. Ким Тай И (Южная Корея)
3. Евгения Жаркова (Россия)
45. Анастасия Самко (Украина)
48. София Слюсарева (Украина)
56. Ева Мазур (Украина)
69. Алина Зеленцова (Украина)
71. Катерина Чорний (Украина)
80. Дарья Садовая (Украина)
108. Дарья Варфоломеева (Украина)

1. Россия
2. Италия
3. Румыния
7. Украина