Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
ЧУ 2018 Київ: Полозюк і Малиновський - чемпіони України Електронна адреса
Середа, 02 січня 2019 01:12
Миколаївські рапіристи Аліна Полозюк і Микита Малиновський стали чемпіонами України на турнірі в Києві.

Срібло змагань виграли кияни Олег Кокоровець і Катерина Буденко. У фіналі Кокоровець програв одним уколом Малиновському - 14:15, а Буденко поступилася Полозюк з рахунком 8:15.

Бронзовими призерами стали представники Миколаєва Єлізар Дирда, Данило Ткач, Наталія Коваль та київська фехтувальниця Ольга Сопіт.

У жіночому командному турнірі на найвищий щабель п'єдесталу пошани піднялися миколаївські спортсменки Наталія Коваль, Ніколетта Корлат, Аліна Полозюк і Марія Сізарєва, які у фінальній зустрічі з рахунком 45:41 обіграли киянок Катерину Буденко, Надію Моргун, а також Ольгу і Світлану Сопіт.

Бронзу змагань здобула інша миколаївська команда у складі Аліни Осадчої, Анастасії Єрофеєнко і Марини Шеремет.

У змаганнях юнаків золотими призерами стали також миколаївські рапіристи - Владислав Китаєв, Максим Коржовий, Микита Малиновський і Данило Ткач. У вирішальному поєдинку вони виявилися сильнішими киян Петра Борткевича, Назара Нестолія, Луки Посунька і Генріха Тахтабаєва (45:23).

Третій результат показали Павло Гумен, Ілля Діус, Василь Слов’як і Микита Янкович з команди «Закарпатська».