КС 2019 Будапешт: Брат і сестра Писаренко показали найкращий результат в Угорщині Електронна адреса
Середа, 09 січня 2019 00:38
Наші шаблісти завершили виступ на етапі Кубка світу в угорському Будапешті.

Найвищий результат зуміли показати Іван і Олена Писаренко.

У груповому раунді Олена виграла п'ять поєдинків з шести, а після стартувала в турі прямого вибування перемогою над японкою Юкіхой Озато (15:10). В 1/32 фіналу українка виявилася сильнішою польки Роксани Бартош (15:11), а в наступному турі програла майбутній володарці бронзи турніру Лізі Гетте з Німеччини - 12:15.

Іван, як і Олена, здобув п'ять перемог з шести в групі. У першому бою «олімпійки» наш шабліст не зазнав проблем з болгарином Тодором Стойчевим (15: 6), після обіграв росіянина Артема Терехова (15: 8), а в 1/16 турнірної таблиці поступився Йірі Кашівагі (13:15).

За підсумками змагань Олена стала 19-ю, а Іван - 21-м.

Відзначимо, що на стадії 1/16 фіналу зброю також склали Валерія Проченко, Олександра Бондар і Богдан Боговін.

Шабля, дівчата (особисті):Шабля, юнаки (особисті)):