ЕКЦ 2019 Братислава: Сирота і Кублицький потрапили в 1/16 фіналу Електронна адреса
Вівторок, 15 січня 2019 00:30
Українські шпажисти завершили виступ на етапі кадетського циклу в словацькій Братиславі.

Відразу двоє українців - Михайло Сирота та Михайло Кублицький - зуміли пройти в 1/16 фіналу. На цій стадії Кублицький програв американцеві Майлзу Вайссу (7:15), а Сирота - італійцеві Даріо Ремондіні.

У командній першості найсильніша з наших збірних в складі Андрія Опанасенка, Михайла Кублицького, Михайла Сіроти та Микити Кошмана показала 13-й результат. Спочатку наші фехтувальники виграли в «Угорщини-4» (30:29), виявилися сильнішими співвітчизників з «Україна-2» (43:38), а в 1/8 турнірної таблиці поступилися «Франції-1» (37:45).

У боротьбі за 13-16-ті позиції Опанасенко, Кублицький, Сирота і Кошман виграли обидві зустрічі - з Німеччиною (45:39) і Австрією (45:40).

Шпага, юнаки (особисті): Шпага, юнаки (командні):