Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
alt
alt

Студия классического фехтования и сценического боя «Brette»

ЕКЦ 2019 Познань: Буденко виграла перше срібло в кар'єрі Електронна адреса
Вівторок, 15 січня 2019 00:34
Українська рапіристка Катерина Буденко стала срібною призеркою етапу кадетського циклу в польській Познані.

Українка вийшла з групи з усіма перемогами і отримала 13-й номер посіву в турі прямого вибування. В 1/64 фіналу Катерина не зазнала проблем з Авой Емануель (15: 7) з Нідерландів, потім «не помітила» польку Міхалін Даневську, закінчивши поєдинок з рахунком 15: 3, далі вибила з боротьби ще одну господарку доріжок Марту Оклінську (14: 9), а в 1/8 фіналу виявилася сильнішою співвітчизниці Ольги Сопіт (15: 6), яка за підсумками турніру стала 10-ю.

У бою за вихід в півфінал Буденко обіграла Луку Калосай з Угорщини з рахунком 15: 5, а в наступній зустрічі перегородила шлях до фіналу інший угорці - Луці Чекман (15: 8).

У вирішальному поєдинку за золото українська рапіристка поступилася канадці Енні Лін. Бій закінчився з мінімальною перевагою на користь Лін - 11:10.

Відзначимо, що в рамках етапу кадетського циклу в Познані також пройшли і командні змагання. Перша збірна України в складі Катерини Буденко, Надії Моргун, Ольги Сопіт і Анастасії Ерофеенко на цих змаганнях показала шостий результат.

Результати:
 
Рапіра, дівчата (особисті): Рапіра, дівчата (командні):

1. Енні Лін (Канада)
2. Катерина Буденко (Україна)
3. Юта Мальніц (Латвія)
3. Лука Чекман (Угорщина)
10. Ольга Сопіт (Україна)
40. Христина Саркісян (Україна)
49. Анастасія Ерофеенко (Україна)
90. Надія Моргун (Україна)
125. Вікторія Гопренченко (Україна)
185. Анна Мельник (Україна)

1. Польща
2. Латвія
3. Румунія
6. Україна
17. Україна-2