Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
ЕКЦ 2019 Еспоо: Українці зібрали повний комплект медалей у Фінляндії Електронна адреса
Неділя, 27 січня 2019 23:44
Українські шпажисти успішно виступили на етапі кадетського циклу у фінському Еспоо.

В особистій першості в призи потрапили Єва Мазур і Микита Кошман.

Микита виграв усі поєдинки в груповому раунді, а в турі прямого вибування стартував під п'ятим номером. В 1/32 фіналу українець переміг данця Вальдемара Дітлева Крістенсена (15: 5), після розібрався зі шведом Крістофером Келлі (15:12), естонцем Генріком Прімагі (15:7), а в 1/4 фіналу виявився сильнішим португальця Мігеля Фрацао (15:12). Шлях до фіналу українському фехтувальникові перегородив японець Асамі Сейя, який обіграв Кошмана з мінімальною перевагою в один укол - 15:14. Таким чином Микита виграв бронзу.

Єва, вусвою чергу, як і Кошман, в групі виграла всі бої, після чого отримала перший номер посіву. В 1/32 фіналу українська шпажистка у важкому поєдинку обіграла шведку Руну Гордон Акор (14:13), потім перемогла італійку Аріану Агату (15: 7), британку Патрицію Кржизаняк (15:12), японку Ічігатані Ай (13: 8) і представницю Узбекистану Севару Рахімову (15:10). У фіналі наша фехтувальниця поступилася з рахунком 8:15 шведці Сельмі Абу Еід Тьюлін і стала другою на етапі кадетського циклу.

У жіночому командному турнірі українські шпажистки Єва Мазур, Дар'я Садова, Ксенія Макарущенко і Анна Чернишова зуміли здобути золоті медалі.

В 1/8 турнірної таблиці українки виграли у «Японії-1» (45:28), далі вибили з боротьби Естонію (45:34), а у фіналі не зазнали проблем з італійками, закінчивши зустріч з рахунком 45:29.

Відзначимо, що в цей же час в Еспоо проходив етап кадетського циклу U-14, на якому єдиний шпажист від України Данило Мазур став 7-м.

Результати:
 
Шпага, хлопчики, U-17 (особисті): Шпага, дівчата, U-17 (особисті):

1. Акселі Хейнамаа (Фінляндія)
2. Асамі Сейя (Японія)
3. Нг Тінг Хін (Гонконг)
3. Микита Кошман (Україна)

1. Сельма Абу Еід Тьюлін (Швеція)
2. Єва Мазур (Україна)
3. Кароліна Коміссарова (Естонія)
3. Севара Рахімова (Узбекистан)
15. Ксенія Макарущенко (Україна)
23. Дар'я Садова (Україна)
35. Анна Чернишова (Україна)Результати:
 
Шпага, хлопчики, U-14 (особисті): Шпага, дівчата, U-17 (командні):

1. Алек Брук (Великобританія)
2. Нікіта Доронін (Естонія)
3. Даніель Драєв (Естонія)
3. Еміль Драугедален (Норвегія)
7. Данило Мазур (Україна)

1. Україна
2. Італія
3. Естонія