ГП 2019 Доха: Нікішин став бронзовим призером Електронна адреса
Неділя, 27 січня 2019 23:50
Український шпажист Богдан Нікішин виграв бронзу на Гран-прі в катарській Досі.

38-річний Нікішин, будучи другим номером світового рейтингу, почав виступ відразу в 1/32 фіналу, де виграв у представника Гонконгу Фон Хой Сунь (15: 8). Далі українець здобув перемогу над співвітчизником Ігорем Рейзліним (15:11), вибив з боротьби нідерландського фехтувальника Баса Вервейлена (15:13), а в поєдинку за потрапляння в півфінал виявився сильнішим за росіянина Сергія Біди (15:11).

В 1/2 турнірної таблиці шпажист програв 23-річному іспанцеві Юлену Перейрі з рахунком 9:15.

Таким чином, Нікішин втретє в кар'єрі виграв бронзову медаль на турнірі в Досі. Раніше лідер збірної України піднімався на третю сходинку п'єдесталу пошани в 2006 і 2014 роках. У нинішньому сезоні ця нагорода стала першою в активі спортсмена.

Відзначимо, що ще один український шпажист Роман Свичкар зупинився за крок від медалі Гран-прі в Катарі. В 1/4 фіналу Свичкар поступився американцеві Джейкобу Хойлу з рахунком 10:15 і став п'ятим. Хойл ж за підсумками турніру здобув бронзу.