ЧЄ 2019 Фоджа: Шпажистки принесли Україні першу медаль чемпіонату Європи Електронна адреса
Вівторок, 26 лютого 2019 00:00
Жіноча збірна України в складі Єви Мазур, Анни Чернишової, Дар'ї Садової і Ксенії Макарущенко стала срібним призером чемпіонату Європи серед кадетів в італійській Фоджі.

Українки почали виступ відразу в 1/8 фіналу, де виграли у Греції (45:28), далі вибили з боротьби третій номер посіву збірну Італії (45:37), а в бою за вихід у фінал здобули вольову перемогу над росіянками, обігравши суперниць з мінімальною перевагою з рахунком 45:44.

У фіналі наші шпажистки не впоралися з командою Угорщини, програвши з рахунком 38:45.

Срібло Мазур, Чернишової, Садової і Макарущенко стало першою медаллю для збірної України на континентальній першості в Італії.