Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
ЧЄ 2019 Фоджа: Шпажисти і шаблісти потрапили до вісімки найсильніших Електронна адреса
Середа, 27 лютого 2019 00:15

В італійській Фоджі закінчився чемпіонат Європи серед кадетів. В останній змагальний день шпажисти і шаблісти розіграли медалі в командній першості.

Збірна України з фехтування на шпагах у складі Михайла Кублицького, Андрія Опанасенка, Микити Кошмана та Михайла Сироти закінчила виступ на сьомому місці. В 1/8 фіналу українці виграли в Сербії (45:35), але потім поступилися Угорщині (31:45). Пізніше в боротьбі за 5-8 позиції Кошман, Кублицький, Опанасенко і Сирота програли Швейцарії (35:45), а в наступному бою реабілітувалися з Австрією (45:29).

Щодо української команди з фехтування на шаблях, то Дмитро Шостак, Василь Гумен, Ілля Баранцов і В'ячеслав Дзюба показали восьмий результат. У стартовому поєдинку наші шаблісти перемогли Польщу (45:31), проте після не впоралися з лідерами посіву - італійцями (23:45). У боях за 5-8 місця Шостак, Гумен, Баранцов і Дзюба зазнали поразки в обох зустрічах - з Німеччиною (41:45) і з Туреччиною (34:45).

Результати:
 
Шабля, юнаки (командні):Шпага, юнаки (командні):
1. Італія
2. Росія
3. Угорщина
8. Україна
1. Італія
2. Угорщина
3. Росія
7. Україна