Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
ЧЄ 2019 Фоджа: Рапіристки стали бронзовими призерками чемпіонату Європи Електронна адреса
Середа, 27 лютого 2019 00:41
Збірна України з фехтування на рапірах в складі Катерини Буденко, Аліни Полозюк, Ольги Сопіт і Николетти Корлат посіла третє місце на чемпіонаті Європи серед кадетів в італійській Фоджі.

В 1/8 фіналу українки виграли в Білорусі (45:19), далі не зазнали проблем з румунками (45:19), а в поєдинку за потрапляння у фінал не впоралися з Росією, поступившись 37:45.

У бою за бронзу турніру наші фехтувальниці здобули впевнену перемогу над Польщею (45:25) і принесли збірній Україні другу медаль континентальної першості.
Результати:
Рапіра, дівчата (командні):
1. Росія
2. Франція
3. Україна