КС 2019 Афіни: Харлан виграла першу медаль Кубка світу в сезоні Електронна адреса
Субота, 09 березня 2019 23:52

Українська шаблістка Ольга Харлан стала срібною призеркою етапу Кубка світу в Афінах, Греція.

Будучи шостим номером світового рейтингу FIE, Харлан розпочала виступ відразу в 1/32 фіналу, де не зазнала проблем з Тетяною Приходько з Казахстану, закінчивши бій з рахунком 15:5. Далі українка перемогла Елоїзу Пассаро (15: 9) з Італії, із таким же рахунком обіграла француженку Мано Брюне, а в поєдинку за вихід у півфінал одним ударом виграла у господарки доріжок Теодори Коунтоура (15:14).

В 1/2 турнірної таблиці Харлан розібралася з 17-річною Лізою Пустаї, яка десять днів тому вперше стала чемпіонкою Європи серед юніорів на континентальній першості у Фоджі, Італія.

У фіналі Ольга зустрілася з діючою чемпіонкою світу з Росії Софією Поздняковою. У вирішальному поєдинку наша фехтувальниця програла з рахунком 10:15.

Таким чином лідер збірної України вперше в сезоні здобула медаль Кубка світу. Раніше Харлан стала бронзовим призером Гран-прі Каїра.