Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
МТ 2019 Вроцлав: Українці привезли додому вісім медалей Електронна адреса
Середа, 27 березня 2019 22:18
Українські фехтувальники взяли участь у міжнародному дитячому турнірі Challenge Wratislavia-2019 у польському Вроцлаві, де здобули вісім медалей.

Серед шпажистів на п'єдестал пошани потрапили Катерина Дзюбан, Емілі Конрад, Максим Микитенко, Артем Мельник та Віталій Ремез.

У віковій категорії U-13 Дзюбан і Конрад здобули бронзові нагороди, а Микитенко став другим. Серед спортсменів U-11 найкращий результат показав українець Мельник, який виграв золото, а бронза дісталась Ремезу.

Серед шаблістів в призи потрапили Станіслав Закутній, Іван Гайсін і Вікторія Галемська.

У віковій категорії U-15 Гайсин добув срібло, а Закутній посів третє місце. Галемська, у свою чергу, стала чемпіонкою серед фехтувальниць U-11.

Таким чином українці привезли додому дві золоті, дві срібні та чотири бронзові нагороди.