Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
ЧУ 2019 Київ: Полозюк і Гаравський - найсильніші серед рапіристів до 23-х років Електронна адреса
Середа, 27 березня 2019 23:26
23-24 березня в Києві пройшов чемпіонат України з фехтування на рапірах серед спортсменів до 23 років.

Переможцями турніру стали львів'янин Максим Гаравський і Аліна Полозюк з Миколаєва. У фіналі Гаравський виявився сильнішим за представника Миколаєва Владислава Скалія (15:10), а Полозюк - киянки Анни Тараненко (15:14).

Бронзовими призерами змагань стали киянки Ольга Сопіт, Олександра Буденко, а також Юрій Джус зі Львова та Олександр Абрамов із Миколаєва.

У юнацькому командному турнірі переможцями стали Юрій Джус, Данило Гойда, Максим Гаравський і Ігор Юрін з «Львів-1». У вирішальній зустрічі львів'яни перемогли Олександра Абрамова, Богдана Болдарєва, Владислава Скалія і Данила Ткача з «Миколаїв-1» з рахунком 45:37. Бронзу змагань здобули кияни Семен Булава, Богдан Пнівчук, Ярослав Гайдук і Андрій Щерба.

Серед дівчат золото турніру виграли рапіристки з «Київ-2 (Армієць)» - Анна Тараненко, Ольга Сопіт, Анастасія Садій і Дарина Миронюк. У фіналі вони обіграли суперниць з «Миколаїв-1» Наталію Коваль, Аліну Полозюк, Валерію Семенову і Марію Сізарєву з рахунком 44:39.

Третій результат показали київські рапіристки з «Динамівця» - Катерина та Олександра Буденко, Анастасія Дерев'янко та Надія Моргун.