Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
ЧС 2019 Торунь: Шаблісти відкрили світову першість в Польщі Електронна адреса
Неділя, 07 квітня 2019 15:40

6 квітня в польському місті Торунь стартував чемпіонат світу серед кадетів і юніорів. Першими на доріжки вийшли шаблісти-юніори.

У жіночому турнірі найкращий результат серед українок показала Маргарита Смирнова. Наша фехтувальниця успішно подолала груповий раунд, після чого в 1/64 фіналу обіграла азербайджанку Айзель Ахадову (15:10), далі вибила з боротьби 16-й номер посіву Анну Королеву (15: 9) з Росії, в 1/16 турнірноъ таблиці виявилася сильнішою японки Джумі Вакіта (15:10), а в бою за потрапляння в топ-8 поступилася майбутній чемпіонці - росіянці Аліні Михайловій (12:15). Таким чином Смирнова стала 16-ю.

Щодо чоловічих змагань, то тут найдалі пройшли Василь Гумен й Іван Писаренко. Після групового туру Гумен стартував, будучи 15-м номером, а Писаренко - 21-м. Поєдинок в 1/64 фіналу Василь пропустив, а ось в наступному бою не впорався з британцем Джеймсом Едвардсом (13:15). Іван же спочатку виграв у турка Умута Кайя (15:11), але після програв угорцю Лехелю Дьорді (11:15). Таким чином Гумен закінчив виступ на 37-й позиції, а Писаренко - на 40-й.

Результати:
 
Шабля, дівчата (особисті):Шабля, юнаки (особисті):
1. Аліна Михайлова (Росія)
2. Наталія Ботелло (Мексика)
3. Йоана Ілієва (Болгарія)
3. Бенедетта Тарікко (Італія)
16. Маргарита Смирнова (Україна)
41. Валерія Проченко (Україна)
48. Олександра Бондар (Україна)
86. Дарина Гонцова (Україна)1. Лоренцо Рома (Італія)
2. Георг Драгомир (Румунія)
3. Мітчелл Сарон (США)
3. Гьякомо Мігнуцці (Італія)
37. Василь Гумен (Україна)
40. Іван Писаренко (Україна)
99. Богдан Боговін (Україна)
130. Дмитро Шостак (Україна)