ЧС 2019 Торунь: Шаблісти відкрили світову першість в Польщі Електронна адреса
Неділя, 07 квітня 2019 15:40

6 квітня в польському місті Торунь стартував чемпіонат світу серед кадетів і юніорів. Першими на доріжки вийшли шаблісти-юніори.

У жіночому турнірі найкращий результат серед українок показала Маргарита Смирнова. Наша фехтувальниця успішно подолала груповий раунд, після чого в 1/64 фіналу обіграла азербайджанку Айзель Ахадову (15:10), далі вибила з боротьби 16-й номер посіву Анну Королеву (15: 9) з Росії, в 1/16 турнірноъ таблиці виявилася сильнішою японки Джумі Вакіта (15:10), а в бою за потрапляння в топ-8 поступилася майбутній чемпіонці - росіянці Аліні Михайловій (12:15). Таким чином Смирнова стала 16-ю.

Щодо чоловічих змагань, то тут найдалі пройшли Василь Гумен й Іван Писаренко. Після групового туру Гумен стартував, будучи 15-м номером, а Писаренко - 21-м. Поєдинок в 1/64 фіналу Василь пропустив, а ось в наступному бою не впорався з британцем Джеймсом Едвардсом (13:15). Іван же спочатку виграв у турка Умута Кайя (15:11), але після програв угорцю Лехелю Дьорді (11:15). Таким чином Гумен закінчив виступ на 37-й позиції, а Писаренко - на 40-й.

Шабля, дівчата (особисті):Шабля, юнаки (особисті):