Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
ЧС 2019 Торунь: Рапіристи закінчили виступ на світовій першості Електронна адреса
Четвер, 11 квітня 2019 23:12
11 квітня в польському Торуні пройшли командні змагання серед рапіристів-юніорів в рамках чемпіонату світу.

Жіноча збірна України в складі Олександри і Катерини Буденко, Анни Тараненко і Аліни Полозюк показала 13-й результат. В 1/16 фіналу українки здобули перемогу над Австралією (45:36), а в наступному поєдинку не впоралися з Німеччиною (42:45).

Після в боях за 9-16 позиції наші фехтувальниці поступилися Китаю (41:45) і виграли в Угорщини (42:41), а також у Чехії (45:19).

У юнацькому турнірі українська команда у складі Данила Гойди, Ігоря Юріна, Владислава Скалія і Данила Ткача закінчила виступ на 25-му місці. Українські рапіристи склали зброю після першого ж поєдинку в 1/16 фіналу, програвши Сінгапуру (33:45).
Результати:
 
Рапіра, дівчата (командні):Рапіра, юнаки (командні):
1. Росія
2. Японія
3. Південна Корея
13. Україна
1. Росія
2. Франція
3. Італія
25. Україна