ЧС 2019 Торунь: Рапіристи закінчили виступ на світовій першості Електронна адреса
Четвер, 11 квітня 2019 23:12
11 квітня в польському Торуні пройшли командні змагання серед рапіристів-юніорів в рамках чемпіонату світу.

Жіноча збірна України в складі Олександри і Катерини Буденко, Анни Тараненко і Аліни Полозюк показала 13-й результат. В 1/16 фіналу українки здобули перемогу над Австралією (45:36), а в наступному поєдинку не впоралися з Німеччиною (42:45).

Після в боях за 9-16 позиції наші фехтувальниці поступилися Китаю (41:45) і виграли в Угорщини (42:41), а також у Чехії (45:19).

У юнацькому турнірі українська команда у складі Данила Гойди, Ігоря Юріна, Владислава Скалія і Данила Ткача закінчила виступ на 25-му місці. Українські рапіристи склали зброю після першого ж поєдинку в 1/16 фіналу, програвши Сінгапуру (33:45).

Рапіра, дівчата (командні):Рапіра, юнаки (командні):