КС 2019 Туніс: Українські шаблістки вперше за три роки піднялися на п'єдестал Кубка світу Електронна адреса
Понеділок, 13 травня 2019 22:39
Збірна України з фехтування на шаблях у складі Ольги Харлан, Олени Вороніної, Аліни Комащук та Юлії Бакастової виграла срібло етапу Кубка світу в Тунісі.

В 1/16 фіналу українки виявилися сильнішими Румунії (45:27), далі вибили з боротьби іспанок (45:43), в напруженій боротьбі перемогли француженок (45:44), а в бою за вихід у фінал розібралися з Південною Кореєю (45 : 39).

У вирішальному ж поєдинку наші фехтувальниці поступилися трьома ударами Італії, закінчивши зустріч з рахунком 42:45.

Ця медаль стала першою за три роки для жіночої збірної України з фехтування на шаблях на турнірах Кубка світу. Останній раз українки піднімалися на п'єдестал пошани на таких змаганнях у французькому Орлеані в листопаді 2016 року.

Примітно, що етап в Тунісі - перший з кваліфікаційних командних турнірів для подальшої участі в Олімпійських іграх-2020 на Токіо.