КС 2019 Туніс: Харлан одним ударом поступилася в поєдинку за потрапляння в півфінал Електронна адреса
Вівторок, 14 травня 2019 10:09
Лідер збірної України Ольга Харлан зупинилася за крок від п'єдесталу пошани на етапі Кубка світу в Тунісі.

Українка почала виступ відразу в 1/32 фіналу, де здобула перемогу над росіянкою Євгенією Подпасковою (15: 4). Далі Харлан виявилася сильнішою іспанки Люсії Мартін-Португез (15:11), а в наступному поєдинку вибила з боротьби румунку Бьянку Паску (15: 9).

Шлях до півфіналу українській шаблістці перегородила француженка Шарлотта Лембах, яка виграла в Ольги з перевагою в один удар - 15:14. Таким чином Харлан посіла сьоме місце.

Відзначимо, що в 1/32 фіналу також змогла пробитися Аліна Комащук. На цій стадії наша фехтувальниця перемогла Анну Пупіне (15:10) з Франції, а в наступному бою не впоралася з майбутньою чемпіонкою етапу Кубка світу - Софією Великою (10:15) з Росії - і стала 23-ю за підсумками змагань.