Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
ЧЄ 2019 Пловдив: Наші шпажистки стали срібними призерками чемпіонату Європи U-23 Електронна адреса
Неділя, 02 червня 2019 16:00
Жіноча збірна України з фехтування на шпагах у складі Інни Бровко, Анни Деркач, Дар'ї Варфоломєєвої і Влади Харькової посіла друге місце на чемпіонаті Європи U-23 в болгарському Пловдиві.

Українки отримали третій номер посіву, завдяки чому стартували відразу в 1/4 фіналу. На цій стадії наші фехтувальниці виявилися сильнішими естонок, перемігши суперниць з рахунком 45:30.

У наступному ж бою Бровко, Харькова, Варфоломєєва і Деркач в напруженому протистоянні виграли в Польщі. Перед виходом на доріжку Бровко і Анни Мрошчак українські шпажистки поступалися чотирма уколами - 33:37. Інна зуміла за час поєдинку з Мрошчак не тільки скоротити розрив, але і привести команду до перемоги - українка завдала 12 уколів проти 5-ти у польки.

У фіналі наша збірна не змогла зломити опір італійок. У середині зустрічі італійська команда стала потроху створювати заділ, відриваючись від наших спортсменок, і за підсумком бою обіграла їх з перевагою в 13 пунктів - 42:29.

Таким чином Деркач, Бровко, Варфоломєєва і Харькова стали другими і принесли Україні першу медаль континентальної першості в Болгарії.
Результати:
Шпага, дівчата (командні)
1. Італія
2. Україна
3. Угорщина