ЧЄ 2019 Дюссельдорф: Харлан - шестиразова чемпіонка Європи в особистому заліку Електронна адреса
Вівторок, 18 червня 2019 01:05
Українська шаблістка Ольга Харлан виграла чемпіонат Європи в німецькому Дюссельдорфі.

Українка стартувала в груповому раунді з шістьма перемогами, після чого отримала другий номер посіву в турі прямого вибування. В 1/16 фіналу Харлан не помітила німкеню Лею Крюгер (15: 2), далі розібралася з іспанкою Араселі Наварро (15:13), а в бою за потрапляння в півфінал вибила з боротьби росіянку Ольгу Нікітіну (15: 7).

В 1/2 фіналу наша фехтувальниця обіграла угорку Анну Мартон (15:10), а в поєдинку за золото в напруженій боротьбі вирвала перемогу у француженки Манон Брюне (15:12).

Ця золота медаль континентальної першості стала вже шостою для Харлан в особистій першості. Також на рахунку українки два чемпіонства в командному турнірі.

Відзначимо, що в Дюссельдорфі від України також виступили Аліна Комащук, Олена Вороніна та Юлія Бакастова. Комащук зупинилася в 1/8 фіналу, не впоравшись з лідером збірної Росії Софією Великою (12:15), Вороніна вибула етапом раніше, програвши іспанці Люсії Мартін-Португес (12:15), а Бакастова не змогла вийти з групи.