Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
ЧЄ 2019 Дюссельдорф: Рапіристи і шаблістки залишилися за межами четвірки найсильніших Електронна адреса
Четвер, 20 червня 2019 22:44

У німецькому Дюссельдорфі стартували командні змагання в рамках чемпіонату Європи. Першими медальні комплекти розіграли рапіристи і шаблістки.

Збірна України з фехтування на рапірах в складі Ростислава Герцика, Андрія Погребняка, Ярослава Степури і Дмитра Чучукало розпочала виступ в 1/8 фіналу з перемоги над Бельгією (45:31), але в наступній зустрічі програла Італії (28:45).

Далі наші фехтувальники боролися за 5-8 місця. Спочатку Герцик, Погребняк, Степура та Чучукало поступилися Польщі (27:45), а потім реабілітувалися в поєдинку з Угорщиною (45:37). Таким чином українці стали сьомими.

Щодо результатів українок в турнірі шаблісток, то Ольга Харлан, Олена Вороніна, Аліна Комащук та Юлія Бакастова також посіли сьоме місце. Українські фехтувальниці в 1/8 фіналу виграли у Румунії (45:32), після не впоралися з Угорщиною (44:45), а в боях за 5-8 позиції поступилися Польщі (42:45) і обіграли Азербайджан (45:38).

Результати:
 
Шабля, жінки (командні)
Рапіра, чоловіки (командні):
1. Росія
2. Угорщина
3. Франція
7. Україна
1. Франція
2. Німеччина
3. Італія
7. Україна