Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
ЧС 2019 Будапешт: Рейзлін уперше в кар’єрі піднявся на п’єдестал пошани світової першості Електронна адреса
Субота, 20 липня 2019 00:31
Український шпажист Ігор Рейзлін виграв бронзу на чемпіонаті світу з фехтування в Будапешті, Угорщина.

У груповому раунді Рейзлін здобув шість перемог із шести і розпочав виступ у турі прямого вибування під 19-м номером одразу в 1/32 фіналу. На цьому етапі українець виявився сильнішим поляка Матеуша Ніша (15:10), далі обіграв чеха Мартіна Капека (15:12), а в бою за потрапляння до чвертьфіналу зупинив свого співвітчизника – лідера збірної України Богдана Нікішина (15:14). Після перемоги над колегою по команді Рейзлін здобув ще одну – над Русланом Курбановим (15:12) із Казахстану – і вийшов у півфінал.

У фінал світової першості українського шпажиста не пустив росіянин Сергій Біда, який виграв у Рейзліна з рахунком 15:10. Таким чином українець вперше в кар’єрі піднявся на п’єдестал пошани чемпіонату світу. Раніше його найкращим результатом на подібних змаганнях було 44-те місце в Анталії в 2009 році.

 

Результати:
Шпага, чоловіки (особисті)
1. Дьєрделі Шиклоши (Угорщина)
2. Сергій Біда (Росія)
3. Андреа Сантареллі (Італія)
3. Ігор Рейзлін (Україна)
9. Богдан Нікішин (Україна)
20. Роман Свічкар (Україна)
71. Володимир Станкевич (Україна)