Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
ВТ 2019 Миколаїв: Шаблісти-кадети відкрили сезон Електронна адреса
Субота, 14 вересня 2019 15:17

У Миколаєві пройшли перші всеукраїнські змагання з фехтування на шаблях серед кадетів.

У жіночому турнірі за золото змагались господарки доріжок – Олександра Бондар и Дар’я Бульба. У вирішальному поєдинку сильнішою виявилась Бондар, яка перемогла опонентку з чималою перевагою – 15:5.

Бронзу змагань здобули киянка Софія Головкіна, а також ще одна представниця Миколаєва Ольга Ківало. На шляху до фіналу Головкіна поступилась майбутній чемпіонці – 10:15, а Ківало не впоралась із Бульбою – 9:15.

Серед хлопців «пальма першості» залишилась за одеситом Іваном Гайсіном. У дуелі за золоту медаль він здолав київського шабліста Олександра Григорука – 15:11.

На третій сходинці зупинились В’ячеслав Дзюба з Миколаєва та ще один одесит Тимур Терзи. В 1/2 фіналу обидва хлопці поступились з рахунком 10:15. Дзюба не зміг зупинити Гайсіна, а Терзи – Григорука.