Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
ВТ 2019 Київ: Кублицький здолав у фіналі Опанасенка і виграв перший турнір сезону Електронна адреса
Вівторок, 17 вересня 2019 14:45
Киянин Михайло Кублицький переміг на домашньому всеукраїнському турнірі пам’яті В.Козицького.

У груповому раунді Кублицький здобув шість перемог із шести, після чого отримав третій номер посіву в турі прямого вибування. Київський шпажист без проблем дійшов до півфіналу, де обіграв Дмитра Плаксіна (15:13). В іншому ж півфінальному поєдинку Андрій Опанасенко з Харкова вибив з боротьби ще одного представника столиці Кирила Мукоїда (15:9).

У вирішальному бою змагань сильнішим виявився господар доріжок – Кублицький виграв у Опанасенка з рахунком 15:13 і здобув перше золото в новому сезоні.