Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
ЕКЦ 2020 Сату-Маре: Українські рапіристки вибороли три комплекти медалей Електронна адреса
Понеділок, 10 лютого 2020 18:00
8-9 лютого в румунському Сату-Маре пройшов етап кадетського циклу з фехтування на рапірах. Українські фехтувальниці продемонстрували високі результати і привезли на Батьківщину одразу три комплекти нагород.

В індивідуальній першості на п’єдестал піднялась Анастасія Єрофєєнко. Вона не зазнала жодної поразки в групі і вийшла в тур прямого вибування під четвертим номером. В 1/32 фіналу українка не зазнала проблем із угоркою Клаудією Бартуш (15:5), потім виграла в гречанки Ставроули Мірсіні Гаріфаллоу (15:8) і в співвітчизниці Вікторії Горпенченко (15:9), а в 1/4 фіналу здобула непросту перемогу над господаркою змагань Андреєю Дінкою (15:14).

У фінал же Єрофєєнко вийти не змогла – шлях їй перегородила Алісія Одібер із Франції, яка перемогла нашу фехтувальницю з рахунком 15:10.

Зазначимо, що за крок до п’єдесталу пошани зупинились сестри Ольга та Світлана Сопіт. Вони склали зброю в 1/4 турнірної таблиці і посіли 5-те і 8-ме місце відповідно.

Щодо командного турніру, то тут українки також зуміли здобути нагороди.

Наша перша команда в складі сестер Сопіт, Єрофєєнко та Анни Твардовської виграли бронзові медалі, а друга збірна, за яку виступали Вікторія Горпенченко, Поліна Вако та Єлизавета Чижикова, стала другою.

Результати:
 
Рапіра, дівчата (особисті) Рапіра, дівчата (командні)
1. Каріна Васілє (Румунія)
2. Алісія Одібер (Франція)
3. Дар’я Уласава (Білорусь)
3. Анастасія Єрoфєєнко (Україна)
5. Ольга Сопіт (Україна)
8. Світлана Сопіт (Україна)
11. Вікторія Горпенченко (Україна)
12. Ольга Калкутіна (Україна)
16. Анна Твардовська (Україна)
22. Крістіна Кулик (Україна)
23. Єлизавета Чижова (Україна)
38. Поліна Вако (Україна)
48. Валерія Семенова (Україна)
50. Олександра Донченко (Україна)
62. Анна Мельник (Україна)
63. Еліна Солобаєва (Україна)
67. Аліна Городиська (Україна)

1. Румунія
2. Україна-2
3. Україна
11. Україна-3