Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
ЧЄ 2020 Пореч: Гумен здобув дебютне золото юніорського чемпіонату Європи Електронна адреса
Неділя, 01 березня 2020 21:32
Наш шабліст Василь Гумен став переможцем юніорського чемпіонату Європи в хорватському Поречі.

Українець вийшов із групи з усіма перемогами й стартував під третім номером посіву в турі прямого вибування. В 1/16 фіналу Гумен не зазнав проблем із німцем Штефаном Фрідхаймом (15:8), далі пройшов нідерландця Леона Шлаффера (15:10) і не залишив шансів росіянину Нікіті Преснову (15:4).

Наступні же два поєдинки видались найважчими в «олімпійці» для Василя. У півфіналі український шабліст з мінімальною перевагою здолав ще одного представника з Росії Кірілла Тюлюкова (15:14), а у фіналі з аналогічним рахунком виграв у італійця Луки Фіоретто (15:14).

Таким чином Гумен приніс збірній Україні першу медаль на змаганнях у Поречі. Також ця золота нагорода стала дебютною для нашого фехтувальника на юніорських континентальних першостях.
Результати:
Шабля, юнаки (особисті)
1. Василь Гумен (Україна)
2. Лука Фіоретто (Італія)
3. Кірілл Тюлюков (Росія)
3. Крістіан Рабб (Угорщина)
8. Іван Писаренко (Україна)
26. Богдан Боговін (Україна)
36. Дмитро Шостак (Україна)