Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
ВТ 2021 Харків: Кошман виграв перший юніорський турнір у сезоні Електронна адреса
Неділя, 21 лютого 2021 21:31
Київський шпажист Нікіта Кошман став переможцем юніорських всеукраїнських змагань «Меморіал Олександра Захарова» в Харкові.

У вирішальному поєдинку він здобув звитягу над іншим представником столиці Данилом Гойдою (15:12). Так, Кошман уперше в сезоні піднявся на найвищу сходинку п’єдесталу юніорського турніру в особистій першості.

Зазначимо, що бронзові нагороди вибороли Михайло Краснюк із Дніпра і місцевий фехтувальник Роман Самойлов. У своєму півфіналі Краснюк поступився Кошману (11:15), а Самойлов на цій же стадії програв Гойді (9:15).