Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
ВЗН 2021 Київ: Полозюк – найсильніша рапіристка України Електронна адреса
Неділя, 21 лютого 2021 23:02
Миколаївська рапіристка Аліна Полозюк здобула золото на всеукраїнських змаганнях найсильніших, що проходили в Києві.

У перший день турніру, коли опонентки фехтували між собою виключно в групах, Полозюк зупинилась на першій сходинці кваліфікації. На наступному ж етапі миколаївська спортсменка в турі прямого вибування дійшла до фіналу, де перемогла ще одну представницю Миколаєва Катерину Ченцову (15:7). Так, Аліна обидва дні закінчила як лідерка змагань.

Другою за підсумками турніру стала якраз Ченцова. У перший день вона була третьою, після чого зуміла піднятись на другу сходинку п’єдесталу.

Бронзу змагань виборола 16-річна киянка Крістіна Петрова. Спочатку рапіристка була другою, після чого зупинилась на п’ятому місці.