Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
ЧУ 2021 Київ: Рапіристи Петрова і Гурін - чемпіони України серед кадетів Електронна адреса
Понеділок, 01 березня 2021 10:35
У Києві представники фехтування на рапірах розіграли нагороди кадетського чемпіонату України. 
 
Серед дівчат найкращою виявилася 16-річна господарка доріжки Христина Петрова, яка тиждень тому стала третьою на Всеукраїнських змаганнях найсильніших, що також проходили в столиці. 
Петрова, змагаючись цими вихідними вже серед одноліток, спочатку виграла всі свої шість боїв у попередньому турі, очоливши посів, а згодом в олімпійському раунді не дозволила жодній із суперниць нанести собі більше ніж сім уколів, зокрема у фіналі, де їй протистояла Анастасія Єрофєєнко з Миколаєва - 15:4. 
 
Бронзові нагороди здобули Мілана Степовик (Київ) і Христина Кулик (Миколаїв), які у своїх півфіналах поступилися Петровій - 3:15 і Єрофєєнко - 13:14 відповідно. 
 
У командній першості серед дівчат найсильнішими виявилися рапіристки «Миколаєва-1» Анастасія Єрофєєнко, Христина Кулік, Анна Артюгіна, Кіра Пронь. У поєдинку за «золото» вони з рахунком 45:35 перемогли команду «Київ-1» у складі Христини Петрової, Аліни Городиської, Анни Твардовської,  Єлізавети Чижикової. Третіми стали представниці «Київ-2» Софія Шмидт,  Вікторія Горпенченко, Валентина Дерменжи та Марія Награбова.  

Серед юнаків переможний дубль зробив Михайло Гурін. Спочатку миколаївець виборов золото в особистій першості, здолавши у вирішальному поєдинку господаря змагань Демида Панасюка - 15:10. А наступного дня зійшов на першу сходинку п’єдесталу разом з товаришами по команді «Миколаїв-1» Артемом Струшляком, Єлізаром Дирдою та Валерієм Кондратюком, вирвавши перемогу у фіналі - 45:44 у команди Києва у складі Назара Литвінчука, Андрія Черкашина, Федіра Єпіфанова і Кирила Христенка. Бронза у представників Закарпаття Іллі Діуса, Василя Слов'яка, Івана Мецгера. 
 
На третьому місці у підсумковому протоколі особистих змагань розташувалися два киянина Федір Єпіфанов і Назар Герасименко. Єпіфанов у своєму півфіналі одним уколом програв майбутньому чемпіону Гуріну - 14:15. Герасименко поступився Панасюку з рахунком 10:15.