ВЗН 2021 Київ: Харькова вперше здобуває титул найсильнішої шпажистки України Електронна адреса
Вівторок, 02 березня 2021 10:06
У Києві відбулися Всеукраїнські змагання найсильніших з фехтування на шпагах серед жінок. В обидва турнірні дні, а відтак і у підсумковому заліку перемогу святкувала 24-річна Влада Харькова. Відзначимо, що раніше учениця Дмитра Рейзліна вже двічі сходила на третю сходинку п’єдесталу пошани цих змагань (2017, 2020). Проте стати чемпіонкою їй вдалося вперше у кар’єрі.

Представниці столичної школи фехтування зайняли весь п’єдестал. Срібну медаль виборола Олена Кривицька. В її активі друге та п’яте місця. Бронзовою медалісткою стала Фейбі Бежура. У перший день вона показала шостий результат, а у другий дійшла до фіналу, де поступилася Харьковій - 10:15. Замкнула Топ-5 найсильніших шпажисток за підсумками двох змагальних днів олімпійська чемпіонка Яна Шемякіна.

Зауважимо, що окрім українок у змаганнях також взяли участь представниці Ізраїлю, Казахстану, Узбекистану та Білорусі. Загалом - 65.