Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
alt
alt

Студия классического фехтования и сценического боя «Brette»

ЕКУ Київ 2021: Рейзлін бере реванш і виграє турнір пам’яті Величка Електронна адреса
Середа, 03 березня 2021 11:01
3-4 березня у Києві на базі Олімпійського навчально-спортивного центру «Конча-Заспа» відбувся етап Кубку України з фехтування на шпагах пам’яті заслуженого тренера Ігоря Величка. У змаганнях взяли участь 114 спортсменів з восьми областей України, а також Ізраїлю, Азербайджану, Грузії, Казахстану й Узбекистану. 
 
Чемпіоном турніру став дворазовий бронзовий призер чемпіонату світу Ігор Рейзлін. Його шлях до першої сходинки п’єдесталу був не простим. В третьому поєдинку таблиці 32 він зазнав прикрої поразки від Руслана Гасанова з Азербайджану - 8:15. Проте, оскільки змагання проходили за системою з втішними боями (до двох поразок), отримав другий шанс і сповна ним скористався, спочатку перемігши Володимира Станкевича - 15:12, а потім взявши переконливий реванш у Гасанова -13:4. 

У півфіналі Рейзлін змусив скласти зброю чемпіона Азії (особисто) та триразового медаліста Азійських ігор (в команді) Ельміра Алімжанова з Казахстану - 15:12. Такий самий рахунок приніс Ігорю перемогу й у фіналі, де йому протистояв Анатолій Герей - 15:12. Цікаво, що ці ж два спортсмени розіграли золото попереднього турніру пам’яті Величка (2019). Проте тоді сильнішим виявився представник Закарпаття.   

Компанію Алімжанову на третій сходинці п’єдесталу склав Григорій Бескін з Ізраїлю, який у своєму півфіналі одним уколом поступився Герею - 14:15.