Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
КЧС 2021 Каїр: Рапірист Федір Єпіфанов серед 16 найсильніших кадетів світу Електронна адреса
Середа, 07 квітня 2021 18:02
Сьогодні, 7 квітня, на чемпіонаті світу представники фехтування на рапірах визначили найсильніших в особистій першості серед кадетів. З шести українських спортсменів, що виступали у п’ятий день змагань у столиці Єгипту, п’ятеро увійшли до Топ-32. Найкращий результат для нашої збірної показав Федір Єпіфанов, який пройшов на один раунд далі за співвітчизників і посів 15-те місце.

Відзначимо, що розпочинав 17-річний киянин турнір у Каїрі чи не найважче серед представників України. Вигравши у своїй групі лише два бої з п’яти, він стартував у турі прямого вибування під 46-м номером. Втім, це не завадило йому впевнено перемогти в 1/32 Кона Валета з Нідерландів (15:10), а після цього впоратися з Юсуфом Арханом Дояроглу з Туреччини (15:13). Пробитися до чвертьфіналу українському рапіристу не дозволив третій номер посіву Богдан Хемілтон з Канади (9:15).

Серед дівчат найвище, на 19-му місці, у підсумковому протоколі розташувалася Крістіна Кулик. Вигравши у попередньому груповому раунді чотири поєдинки з п’яти, 16-річна киянка отримала 11-й номер в «олімпійці» і стартувала одразу з 1/16, де, на жаль, одним уколом поступилася канадці Джессі Чен (12:13)  

Завтра, 8 квітня, нагороди чемпіонату світу у Каїрі розіграють юніорські команди у рапірі.
 

Результати:


Рапіра, юнаки (особисті)                                   Рапіра, дівчата (особисті)

1. Деніел Чжан (США)                                       1. Джессіка Цзи Цзя Го (Канада)

2. Ан Хьон Бін (Південня Корея)                        2. Анастасія Безносікова (Росія)

3. Лі Син Бін (Південня Корея)                           3. Марія Кожокарь (Молдова)

3. Чейз Еммер (США)                                          3. Александра Цзин (США)

15. Федір Єпіфанов (Україна)                          19. Крістіна Кулик (Україна)

27. Михайло Гурін (Україна)                             22. Крістіна Петрова (Україна)

37. Артем Струшляк (Україна)                      27. Анастасія Єрофеєнко (Україна)