Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
Інформаційний лист EFC 26-2009 Електронна адреса
Понеділок, 15 червня 2009 13:57

Шановні представники федерацій,

Після одержання декількох запитів із приводу використання нових масок з електропроводячим язичком у рапірі, Виконком обговорив це питання на останньому засіданні й прийняв рішення слідувати загальним правилам використання таких масок у новому сезоні.

Таким чином, це стосується всіх вікових категорій. Маски з електропроводячим язичком у рапірі повинні використатися на Чемпіонатах Європи серед дорослих й юніорів 2009, змаганнях Кубку Європи серед кадетів 2009-2010 (включаючи Чемпіонат Європи серед кадетів 2010 в Афінах).

Багато виробників розробили рішення в різних цінових категоріях, щоб зробити перехід від старих масок до нових найбільш економічним.

З найкращими побажаннями,

Макс Гойтер