Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
alt
alt

Студия классического фехтования и сценического боя «Brette»

Згода на обробку персональних даних FIE Електронна адреса
Неділя, 13 травня 2018 18:07

У зв’язку з наступною інформацією всі фехтувальники, які брали або збираються брати участь у змаганнях FIE повинні надіслати Відповідальному секретареві Федерації фехтування України (Олені Шевчук)  заповнену і підписану форму - згоду на обробку персональних даних для подальшого завантаження на сторінку FIE. Спортсменам, які не надішлють форму ліцензія на наступний сезон не може бути відкрита.

Додаток до Інформаційного листа FIE 2-18

Важливо

Шановні федерації,

Важливість захисту персональних даних спортсменів та інших ліцензованих осіб FIE зростає, зокрема, з огляду на їх участь у національних та міжнародних змаганнях та боротьбу з допінгом.
 
Європейський Союз прийняв Загальну Поправку про захист даних (GDPR), який набере чинності 25 травня 2018 року, і буде застосовуватися до всіх юридичних осіб, що базуються у Швейцарії, які збирають та обробляють персональні дані.
 
У Швейцарії Федеральна Рада змінила Федеральний закон про захист даних (LPD), який набере чинності з 1 серпня 2018 року.
 
Розуміння особистих даних досить широке. Вони охоплюють всю інформацію, що стосується особи, незалежно від того, чи стосується вона приватного, професійного чи суспільного життя. Це може бути будь-що з такої інформації як ім'я та прізвище, копії паспортів, антидопінгова інформація (результати аналізів сечі, біологічний паспорт, ліки, зазначені в антидопінгових контрольних формах), фізична або електронна адреса, дата народження, біографія, результати змагань , фотографії, банківські реквізити, публікації в соціальних мережах, медична інформація або IP-адреса.
 
 Метою цих законів є захист осіб та їхніх даних. Тому їх реалізація дозволить:

 
  • інформувати осіб про точний характер персональних даних (а саме будь-яку інформацію, що стосується ідентифікованої чи ідентифікованої особи), яку збирають, записують, зберігають, архівують, використовують, видаляють, руйнують або розкривають, і з якою метою
  • інформувати юридичних осіб (наприклад, міжнародних федерацій) про свої зобов'язання та процедури, які вони повинні дотримуватися стосовно персональних даних.
  • зобов'язати юридичні особи інформувати осіб (у нашому випадку ліцензіатів FIE) про цю вищезгадану інформацію та їх права та отримати їх особисту згоду на збір, запис, зберігання, використання, модифікацію, розкриття, архівування, видалення або знищення персональних даних
  • зобов'язати юридичні особи призначити "співробітника з захисту даних" (DPO), відповідального за роботу в межах FIE та національних федерацій, для забезпечення належного виконання всіх протоколів та керівних принципів, спрямованих на забезпечення ефективного та фактичного захисту даних. Виконавчий комітет призначив Наталі Родрігес в якості DPO.
 
FIE та національна федерація в даний час проводять та обробляють персональні дані всіх осіб, які мають ліцензію, видану FIE. "Ліцензіати" - це фехтувальники, члени Виконавчого комітету та комісії та рада FIE, призначені посадові особи та судді FIE.
 
Для того, щоб усі ліцензіати були інформовані та знали, які їх особисті дані можуть і фактично обробляються ФІЕ, їх національною федерацією, організаторами затверджених заходів та антидопінговими організаціями, ФІЕ створив додане інформаційне повідомлення , який повинен бути наданий всім ліцензіатам та підписаний ними, щоб підтвердити, що вони підтверджують зміст повідомлення.
 
Всі національні федерації зобов’язані надіслати це повідомлення всім ліцензіатам FIE відповідної федерації. Належним чином підписані повідомлення повинні бути завантажені на наступну платформу FIE до 1 вересня 2018 року:
 
https://register.event-works.com/fie/GDPR/e/lk/g/19830/k/

До 1 вересня, Всі національні федерації зобов’язані, підтвердити, що Федерації отримали підписані сповіщення від усіх ваших ліцензіатів FIE або повідомити імена та прізвища тих ліцензіатів, які не надали свою підписану форму.

У зв’язку з вищенаведеним всі фехтувальники, які брали або збираються брати участь у змаганнях FIE повинні надіслати Відповідальному секретареві Федерації фехтування України (Олені Шевчук)  заповнену і підписану форму - згоду на обробку персональних даних для подальшого завантаження на сторінку FIE
Спортсменам, які не надішлють форму ліцензія на наступний сезон не може бути відкрита.


Завантажити оригінал форми.

Завантажити переклад форми.