Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
ІЛ FIE №5-11 від 21.03.2011: Антидопінгова програма. Адміністрування Електронна адреса
Вівторок, 19 квітня 2011 04:02

altПані Президент, Пане Президенте,

Антидопінгова програма. Адміністрування

Цим листом повідомляємо Вам, що FIE прийняла рішення віддати на аутсорсинг адміністративні роботи з антидопінгової програми "Спортаккорду". При тому, що FIE несе повну відповідальність за всі аспекти антидопінгової програми, антидопінговий відділ "Спортаккорда", DFSU, буде тепер займатися всіма адміністративними питаннями від імені FIE. У цих цілях він буде якнайтісніше співпрацювати з антидопінговою Комісією FIE.

Просимо Вас прийняти до відома цю зміну і використовувати для будь-якого повідомлення FIE щодо Вашої діяльності з антидопінгової програми FIE тільки координати, зазначені нижче.

Види діяльності, про які йде мова, включають в себе в числі інших, наприклад, зв'язок з національними антидопінговими організаціями для проведення допінг-контролю на змаганнях FIE у Вашій країні; перевірку того, що антидопінгові формуляри (DCF), пов'язані з допінг-контролем, вислані на правильну адресу, а також, у разі наявності у Вас спортсменів контрольної групи FIE RTP (Registered Testing Pool), нагадування / контроль за тим, щоб інформація про їх місцезнаходження була передана в ADAMS (Глобальну антидопінгову базу даних).

FIE Clean Sport
c/o Doping-Free Sport Unit/ SportAccord
Maison du Sport International
Avenue de Rhodanie 54
1007 Lausanne, Suisse

Tél : +41 (0)21 612 30 70
Fax : +41 (0)21 320 31 16 (новий номер факсу буде Вам висланий в квітні 2011)
E-mail : anti-doping@fie.ch