Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
alt
alt

Студия классического фехтования и сценического боя «Brette»

Cбор предложений по Единому календарному плану на 2013 г. Електронна адреса
Четвер, 31 січня 2013 13:53
В связи с тем, что на адрес  Национальной Федерации фехтования Украины поступают предложения по корректировке единого календарного плана всеукраинских соревнований и учебно-тренировочных сборов в 2013 году, обращаемся ко всем профессиональным тренерам Украины с просьбой в кратчайшие сроки до 10 февраля 2013 года направить на адрес Федерации Ваши замечания к Календарю и предложения по его изменению. 

Ждем от Вас аргументированных предложений по корректировкам сроков и мест проведения мероприятий, количеству всеукраинских, международных соревнований и  УТС с учетом текущей ситуации  и недостаточным государственным финансированием.
Просим направлять Ваши предложения в письменном виде на электронный адрес Елены Шевчук: elena.shevchuk@nffu.org.ua