Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
alt
alt

Студия классического фехтования и сценического боя «Brette»

Тренерский семинар в Николаеве Електронна адреса
Вівторок, 12 вересня 2017 22:34
Вниманию тренеров по рапире!

17 сентября 2017 г., в Николаеве после окончания личных соревнований по фехтованию на рапирах среди женщин в рамках чемпионата Украины памяти В. Мурашова  состоится тренерский семинар.

Программа семинара:

1. Состояние и планы подготовки сборной команды Украины в текущем сезоне - ст. тренер национальной сборной команды по рапире женской А.О. Брызгалов.
2. О подготовке спортсменов высокого класса в рапире - пятикратный чемпион мира, двукратный призер Олимпийских Игр - В. П. Путятин.

На семинар приглашаются все желающие тренеры по фехтованию.