Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
Допуск до чемпіонату України з фехтування Електронна адреса
Четвер, 12 квітня 2018 21:50
Шановні спортсмени та тренери!

Федерація фехтування України нагадує, що відповідно до наказу МОЗ від 27.10.2008 № 614 та МОЗ та Мінмолодьспорту від 27.12.2017  № 5232/1746

- Допуск осіб-учасників до участі у заході здійснює лікар, що є працівником закладу охорони здоров’я державної та комунальної форм власності системи надання лікарсько-фізкультурної допомоги в Україні, що має право на проведення медичних оглядів та надання медичного допуску особам до занять фізичною культурою і спортом, у тому числі з обов’язковим диспансерним наглядом (далі - заклад), шляхом проведення медичного огляду цих осіб.

- Особи-учасники допускаються до участі у заході на підставі допуску лікаря шляхом проведення медичного огляду та наявності страхового свідоцтва (поліса, сертифіката), передбаченого пунктом 2 частини четвертої статті 6 Закону України "Про страхування"

З наказом можна ознайомитись за посиланням:

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0033-18

На чемпіонат України учасники будуть допущені за умови дотримання цих положень, а також з урахуванням сплати членських внесків.

Нагадуємо, що попередні заяви мають бути надіслані за 3 дні nffu@nffu.org.ua.