Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
Увага! Учасникам чемпіонату України з фехтування серед юніорів у Миколаєві Електронна адреса
Неділя, 02 вересня 2018 22:57
До уваги учасників Відкритого чемпіонату України з фехтування серед юніорів 1999 р.н. та молодше пам’яті В. Мурашова у м. Миколаєві!

На Відкритому чемпіонаті України з фехтування серед юніорів 1999 р.н. та молодше пам’яті В. Мурашова у м.Миколаєві кожного дня перед змаганнями буде проведено контроль екіпірування.

З розкладом контролю екіпірування можна ознайомитись у регламенті змагань:

http://nffu.org.ua/ru/competitions/calendar/details/2127-murashova-2018

Також нагадуємо, що допуск осіб-учасників до участі у заході здійснює лікар, що є працівником закладу охорони здоров’я державної та комунальної форм власності системи надання лікарсько-фізкультурної допомоги в Україні, що має право на проведення медичних оглядів та надання медичного допуску особам до занять фізичною культурою і спортом, у тому числі з обов’язковим диспансерним наглядом (далі - заклад), шляхом проведення медичного огляду цих осіб.

- Особи-учасники допускаються до участі у заході на підставі допуску лікаря шляхом проведення медичного огляду та наявності страхового свідоцтва (поліса, сертифіката), передбаченого пунктом 2 частини четвертої статті 6 Закону України "Про страхування".