Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
Оформлення документів на отримання звання Майстра спорту України Електронна адреса
Четвер, 08 листопада 2018 23:23
Шановні члени Федерації!

При поданні документів до Мінмолодьспорту на присвоєння звання Майстра спорту України довідки про здобуті перемоги подавати не потрібно.

Натомість необхідно надати всі протоколи змагань: стартові списки, протоколи груп у попередньому турі, усі турнірні таблиці, протоколи командних зустрічей тощо. Документи без наявності всіх протоколів змагань будуть повернуті у звязку з невідповідністю до вимог ЄСК.