Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
Увага! Учасникам кадетського чемпіонату України в Києві та Нетішині Електронна адреса
Четвер, 20 грудня 2018 00:20
Шановні учасники кадетського чемпіонату України з фехтування на рапірах у Києві (22-23 грудня), зверніть увагу, що змагання серед рапіристів розпочнуться о 10:00, серед рапіристок - о 12:00. За годину до початку турніру необхідно пройти маркування електрокурток і масок.

Акцентуємо увагу і на тому, що учасникам кадетського чемпіонату України з фехтування на шаблях у Нетішині (22-23 грудня) також потрібно буде пройти маркування екіпірування перед початком турніру.