Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
НФФУ розпочинає тестове використання системи для онлайн-заяв Електронна адреса
Середа, 19 серпня 2020 14:30
Шановні члени Федерації!

Федерація фехтування України розпочинає у тестовому режимі систему онлайн-заяв на змагання та публікації результатів змагань на спеціалізованій платформі, розробленій спеціально для фехтування:

Skermo.org

Звертаємось із проханням до керівників обласних підрозділів Федерації, ДЮСШ, СДЮШОР, ШВСМ, Коледжів, Училищ олімпійського резерву та фізичної культури, клубів - тобто всіх організацій, які заявляють спортсменів на змагання, до 21 серпня 2020 року подати таку інформацію для реєстрації у системі:

1. Назва клубу або школи
2. Повна адреса
3. email
4. сайт, якщо є
5. логотип, якщо є
6. відповідальна особа (для отримання логіну та паролю), її телефон та e-mail

 

Усю інформацію надсилайте на пошту nffu@nffu.org.ua.