Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
Всесвітній день фехтування в Україні! Електронна адреса
Вівторок, 05 вересня 2017 22:35
http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/logo/solidarity.png
Друзі, 9 вересня наша велика спортивна родина буде святкувати Всесвітній день фехтування!

«Солідарність» - рушійна тема святкування цього року. 9 вересня – це день, у який якомога більше людей можуть познайомитися з фехтуванням, спробувати цей вид спорту і захопитися ним.

Якщо ви тренер, спортсмен, людина, яка просто полюбляє фехтування або спорт в цілому, то пропонуємо приєднатись і відсвяткувати разом із нами! Фехтування стає з кожним днем все популярнішим, і кожен день до нашої спортивної родини приєднуються нові шанувальники – великі та маленькі.

Яким чином можна відсвяткувати? Це можуть бути показові виступи в містах на публічних майданчиках, проведення майстер-класів, спілкування із засобами масової інформації, аби якнайбільше розповсюдити інформацію про такий захоплюючий вид спорту, як фехтування. Або ж просто можете провести плідне тренування, а фото поділитись із нами (нам же теж потрібні якісь докази)

А тепер найцікавіше. До 9 вересня Національна федерація фехтування запускає невеликий фотопроект. Публікуйте фото, як ви проводите тренування напередодні нашого свята і готуєтесь до нього, з хештегом #fencingdayukraine у соціальних мережах Instagram і Facebook. Найоригінальніші фотографії будуть опубліковані на офіційній сторінці НФФУ у Facebook.

Також нагадуємо, що 9 вересня на Оболонській набережній відбудеться Олімпійський урок, де ви зможете ближче познайомитись із фехтуванням і спробувати себе у ролі справжнього мушкетера!