Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
Українські шпажисти отримали нагороду від International Fair Play Committee Електронна адреса
Середа, 22 листопада 2017 01:03
http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/events-2017/youth trophy-2017-fair-play.jpg
Юніорська збірна України з фехтування на шпагах у складі Олексія Махоніна, Яна Сича, Сергія Горецького і Євгена Горбачука отримала нагороду від International Fair Play Committee в номінації World Fair Play For the Youth на урочистій церемонії в Брюсселі.
 
Міжнародна організація відзначила наших спортсменів за гідний вчинок на чемпіонаті світу у французькому Буржі в 2016 році.

У командній першості українці повинні були фехтувати в 1/16 фіналу проти збірної Алжиру, проте суперники не з'явилися вчасно на доріжку і були автоматично зняті зі змагань. Коли ж алжирці прибули до зали, то українські шпажисти заявили, що проведуть поєдинок, незважаючи на те, що могли б пропустити цю зустріч через порушення правил опонентами.

Бій закінчився з рахунком 45:43 на користь алжирських фехтувальників, а українці склали зброю в 1/16 турнірної таблиці і за підсумками змагань посіли 17-е місце.

Таким чином, наші шпажисти показали не найвдаліший виступ у Буржі, однак пізніше були винагороджені International Fair Play Committee за чесну боротьбу.

Відзначимо, що українську команду в Брюсселі представляли шпажист Олексій Махонін та тренер команди Олександр Гарін.